Osallistu markkinointivideon kuvauksiin

26.6.2019

Nyt on ainutlaatuinen tilaisuus päästä osallistumaan seuran markkinointivideon kuvauksiin tiistaina 9.7. klo 17-19 ja 17.7. klo 17-19 Urheilupuiston kentällä. Tarkoituksena on luoda markkinointivideo Kilpa-Veikkojen sosiaalisen median kanaviin Xamkin opiskelijan Tuukka Junnin johdolla. 

Haluamme innostaa lapsia, nuoria ja vanhempia tarttumaan tähän tilaisuuteen, joita harvoin tulee vastaan. Yhdessä kuvauksiin valmistautuminen ja eri lajisuoritusten tekeminen videolle on varmasti hauskaa. Otamme kuvia sekä lajisuorituksista, että yhteisestä tekemisestä ja esim. viestivaihdoista.

Tiistaina 9.7. klo 16 alkaen Milla-Mari on tekemässä kuvauksia varten kampauksia ja keskiviikkona 17.7. Mikko on paikalla auttamassa kuvausten kanssa. Muistathan ottaa kuvauksiin mukaan seuran asun/t-paidan/topin, lenkkarit sekä piikkarit ja paljon reipasta mieltä.


Tässä esimerkkinä Voimisteluliiton videontekoa: https://www.youtube.com/watch?v=nhBrUePtxAw

(Huom! Meillä vain yksi kuvaaja, eikä studiota:) )


Ilmoittaudu mukaan tästä

Osallistun kuvauksiin *