Osallistujalistat (myös KLL:n Etelä-Savon piirin yleisurheilukisaan osallistujat tässä)

Koulujenväliset kisat 8.92022     
    
Etunimi Sukunimi Koulu Kunta Luokka Laji
Tomi Arpiainen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Niko Haapiainen Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Micke Jakobsson Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Chom Juk Sairilan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Peetu Jylkkä Rämälän koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Komeil Khalili Urpolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Eevert Kivimäki Moision koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Elias Korkee Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Sisu Laakso Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Neville Lampila Päämajan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Jimi Lyytikäinen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Tommi Melkinen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Veeti Niiranen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Nuutti Partonen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Leevi Paunimäki Moision koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Väinö Paunonen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Konsta Pöyry Otavan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Aatu Riittinen Otavan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Viljami Saari Launialan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Niilo Salmela Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Roope Siiskonen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Sampo Siponen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Santeri Suvimaa Urpolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Aleksi Vesalainen Rämälän koulu Mikkeli Pojat 3-lk 1000m
Elmo Aarniosalo Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Martti Elkharam Urpolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Joonas Haimakainen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Juuso Hämäläinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Leevi Hänninen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Ensio Kaipainen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Eelis Kilpeläinen Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Veikko Korpinen Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Joonatan Laukkanen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Aarne Leppä Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Juho Majuri Rämälän koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Severi Malhonen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Eemeli Metsätalo Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Elias Muukkonen Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Khaled Othman Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Mutela Pamwena Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Iivo Pesonen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Jooa Romo Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Jasper Taalikka Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Roope Torikka Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 1000m
Elias Auvinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Aidin Biyik Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Andreas Gummerus Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Onni Halme Urpolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Eepi Häkkinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Elias Hämäläinen Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Lenni Kastevaara Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Aatu Kauhanen Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Kalle Kaukoranta Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Viljami Kontio Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Aapo Kuusenhako Urpolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Mauno Matilainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Onni Nyyssönen Rämälän koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Gregor Raud Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Risto Raud Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Atte Riipinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Ossi Ruotsalainen Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Samu Saalasti Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Veeti Sistonen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Kaapo Tanhua Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Akseli Tarkiainen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Ilari Tuoriniemi Launialan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Altti Tusa Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Juuso Virta Launialan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 1000m
Aatu Ahvenniemi Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Valtteri Alesmaa Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Veeti Hiltunen Launialan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Vili Kaipainen Launialan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Ville Markkula Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Aarne Palm Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Erik Palomäki Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Miro Pöysä Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Veikka Rautio Rämälän koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Vinski Räihä Rämälän koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Elmo Toivanen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Tuukka Vitikainen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 1000m
Siiri Aho Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Fatima Alaabid Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Roosa Allinen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Alisa Filatova Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Helmi Hakulinen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Elsa Heimonen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Iita Honkanen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Emilia Hyytiäinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Eeva Jukarainen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Annina Kauhanen Moision koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Erika Kaukonen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Venla Kontio Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Emmiina Kuosmanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Kielo Lauhakari Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Aleksandra Niemelä Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Nelli Olkkonen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Elli Puranen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Elsa Riepponen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Mea Tuhkanen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Nelli Ukkonen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 1000m
Noelia Ahvenainen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Jemina Hartikainen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Lyydia Hiltunen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Hilda Häkkilä Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Siiri Jääskeläinen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Eerika Kaipiainen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Karoliina Koivula Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Kerttu Kokkonen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Aliisa Lehtonen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Carmen Palm Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Ellen Palomäki Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Amanda Pölhö Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Jennika Rahkola Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Viivi Rautio Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Armi Roponen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Milja Ruuth Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Maikki Räihä Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Ida Valtola Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 1000m
Ellinoora Huttunen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Ellen Hänninen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Polina Iakunina Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Alina Jusufi Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Seela Kallioinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Inka Kumpu Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Linnea Lahnasalo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Sara Malinen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Sanni Malk Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Elsa Markkanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Mila Nikulainen Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Vilma Noponen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Maija Närhi Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Essi Paasonen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Nelli Parkkonen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Alisa Pienmunne Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Emilia Salmi Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Sofia Salminen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Sanni Saukkonen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Aada Siikajärvi Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Jenna Tiusanen Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Heidi Veijalainen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Alisa Väisänen Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Nella Väntänen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 1000m
Helmi Hokkanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Iina Hämäläinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Serafiina Järvisalo Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Malla Kaatrasalo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Veera Kauria Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Miisa Laamanen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Iiris Liukkonen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Siiri Maaranen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Hertta Malinen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Sofia Reinikainen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Laura Suutarinen Moision koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Matilda Talo Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Krista Tiusanen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Anna Väyrynen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 1000m
Mohammed Al Darwish Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Yousif Al-Qasab Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Joona Heinikainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Aslak Isotalus Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Luca Kainulainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Leevi Kivistö Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Joakim Koponen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Hayder Muwafaq Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Aleksi Nirkko Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Antti Pappila Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Samuel Perez Rosello Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Benjami Rouhiainen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Reko Ruuttu Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Leo Ryhänen Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Lukas Siitari Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Joonas Sutinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 100m
Jaro Ayas Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Alvi Jankko Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Leo Kellberg Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Oskari Kokko Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Niklas Kämäräinen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Topias Nurmi Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Joona Turunen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Jaku Venemies Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Lukas Vorho Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk 100m
Antti Auvinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 9-lk 100m
Niilo Ikonen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 9-lk 100m
Daniel Karstu Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 9-lk 100m
Jonas Muzinga Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 9-lk 100m
Aleksi Orpana Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 9-lk 100m
Tuomas Riipinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 9-lk 100m
Isac Sibomana Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 9-lk 100m
Ilona Auvinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Nefel Budak Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Karoliina Hall Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Nella Himanen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Hilma Himanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Anniina Hyyryläinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Tessi Jakobsson Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Tuuli Jalkanen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Saana Komulainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Nea Konsti Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Elisa Kujala Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Hilma Laitinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Vilma Leskinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Nella Luntinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Sandra Murtonen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Minnea Mynttinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Vuokko Pirhonen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Kerttu Pullinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Unna Rahikainen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Vilma Rahikainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Olivia Rask Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Aino Tarkiainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Vilma Venäläinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 100m
Aino Heinikainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Ella Hyytinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Iida Hänninen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Janika Kainulainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Siiri Kauppinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Anni Kokko Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Sini Korhonen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Salla Laitinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Milla Markkula Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Minttu Myyryläinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Varpu Niiranen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Iida Raittila Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Kerttu Seppänen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Jenna Seppänen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Nella Sourander Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Viivi Valjakka Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Sani Vanhanen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Sara Viljanen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Mona Väisänen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 100m
Silja Kallioinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 9-lk 100m
Justiina Saranen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 9-lk 100m
Väinö Ahvenainen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Benjamin Ehrnrooth Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Väinö Gröhn Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Luukas Hone Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Elias Häkkinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Nuutti Hämäläinen Otavan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Kaapo Jormakka Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Albert Jusufi Urpolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Peetu Jylkkä Rämälän koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Leevi Kajakoski Sairilan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Eemil Kokkonen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Eemeli Koponen Rämälän koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Sisu Laakso Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Paul-Aaron Laasonen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Väinö Lehtiniemi Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Väinö Lohva Otavan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Aatu Moilanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Leo Navarrete Urpolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Toivo Pirhonen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Elmeri Pitkänen Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Viljami Saari Launialan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Aaro Salmi Moision koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Roope Siiskonen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Oliver Toivanen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Vertti Toivari Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Viljami Väisänen Moision koulu Mikkeli Pojat 3-lk 60m
Elmo Aarniosalo Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Otto Haukilehto Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Ossi Härmä Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Jerry Janhunen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Onni Kaatrasalo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Ensio Kaipainen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Oliver Kauppinen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Tuomas Kitunen Moision koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Oliver Kivijärvi Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Jerry Koivula Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Oskari Koivula Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Urho Kokko Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Viljami Laukkanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Arttu Lifländer Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Juho Majuri Rämälän koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Veikka Mikkonen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Eetu Nyyssönen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Iivo Pesonen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Johannes Rekilä Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Pekka Suhonen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Aapo Suhonen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Taito Syrjäläinen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Jasper Taalikka Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Topias Äikäs Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk 60m
Rawad Asaade Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Aidin Biyik Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Jaakko Gråsten Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Jesper Hirvonen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Kaapo Huhtala Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Max Huikuri Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Eepi Häkkinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Miro Hämäläinen Launialan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Viljami Kontio Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Veikko Korhonen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Topias Kuparinen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Aapo Kuusenhako Urpolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Elmeri Kämppi Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Luca Luhtanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Onni Nyyssönen Rämälän koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Jasper Paukkunen Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Julius Pulkkinen Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Lauri Puttonen Rämälän koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Eemeli Pöysä Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Väinö Rantanen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Jimi Ripatti Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Aapo Siiskonen Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Aaron Suutari Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Ilari Tuoriniemi Launialan koulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Joona Vilhunen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Noa Väisänen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk 60m
Aatu Ahvenniemi Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Valtteri Alesmaa Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Veeti Hiltunen Launialan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Leevi Jahnsson Urpolan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Vili Kaipainen Launialan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Otso Kangasniemi Sairilan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Otto Kantanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Niko Konttinen Moision koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Veeti Lampinen Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Jimi Lohi Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Sulo Mökkönen Moision koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Iisak Nousiainen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Hugo Nykänen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Samu Pursiainen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Veikka Rautio Rämälän koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Vinski Räihä Rämälän koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Akseli Saarinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Veikka Syrjäläinen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Nooa Teittinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Mikael Vartiainen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 6-lk 60m
Helmi Hakulinen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Elsa Heimonen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Emilia Himanen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Aino Huttunen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Eriika Ikonen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Grete Jussila Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Aada Jylkkä Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Sofia Kananen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Ceyda Koc Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Amanda Kontinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Eelin Kyllönen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Minttu Metsävuori Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Saana Moilanen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Minja Mäkelä Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Viivi Noponen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Iida Nyman Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Helka Poikselkä Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Sofie Puikkonen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Elli Puranen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Anni Pyrhönen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Bertta-Maria Ratia Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Mona Salo Otavan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Hilma Sammatti Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Siiri Tamminen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Emmi Tikka Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Mirka Tiusanen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Silja Vepsäläinen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk 60m
Venla Aalto Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Laura Artemyeva Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Viktoria Borisenko Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Nelli Gynther Launialan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Ranja Haverinen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Emma Häkkinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Dzana Jakupovic Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Sofia Karstu Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Meiju Laamanen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Aliisa Lehtonen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Emma Lind Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Peppi Marttiin Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Hilma Mikkanen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Elina Musakka Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Eerika Parkkinen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Amanda Pölhö Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Ella Rahikainen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Viivi Rautio Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Milja Ruuth Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Amanda Salinto Moision koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Emma Savolainen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Lilli Seppänen Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Sara Silkala Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Veera Särkkä Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Hilda Tolvanen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Ella Torniainen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Lumi Turkka Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Silja Vauhkonen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk 60m
Eevi Arola Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Peppi Haimilahti Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Aava Hakulinen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Wilma Kaartinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Roosa Karejoki Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Sofia Kemppainen Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Sofia Kettula Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Ilona Kivijärvi Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Iida Kuva Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Linnea Lahnasalo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Elli Lavikka Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Sandra Lignell Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Sara Malinen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Sanni Malk Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Milla Naumanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Mette Nykänen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Maija Närhi Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Enna Paavilainen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Olivia Paavilainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Iisa Puolakka Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Liisa Romo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Sofia Salminen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Adele Sandman Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Sanni Saukkonen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Emma Vahvaselkä Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Alisa Väisänen Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Jenni Ylönen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk 60m
Minttu Antila Moision koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Siiri Asikainen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Noora Hannikainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Vilja Jouhkimo Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Hanna Jukarainen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Malla Kaatrasalo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Noomi Kankainen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Helmi Kauppinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Ilona Kellman Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Kerttu Koistinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Hilja Kokko Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Linda Laatikainen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Janina Nypelö Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Laura Partanen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Tyyne Peltola Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Kaarina Prodaiko Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Emilia Päykkönen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Sofia Reinikainen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Iita Ronkanen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Annika Serikov Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Helmi Siitonen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Krista Tiusanen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Anna Väyrynen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk 60m
Joona Heinikainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 7-lk 800m
Aslak Isotalus Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk 800m
Eetu Merivirta Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 7-lk 800m
Antti Pappila Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 7-lk 800m
Samuel Perez Rosello Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 7-lk 800m
Väinö Saarinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 7-lk 800m
Jaakko Ikonen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk 800m
Alvi Jankko Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 8-lk 800m
Saku Mutka Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk 800m
Lauri Ollikainen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 8-lk 800m
Antti Puustinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk 800m
Konsta Räihä Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 8-lk 800m
Niko Rönkkö Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk 800m
Jere Kaajapuro Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 9-lk 800m
Eden Kotilainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 9-lk 800m
Salomon Särkkä Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 9-lk 800m
Nefel Budak Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Nella Himanen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Hilma Himanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Anniina Hyyryläinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Doris Kuparinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Hilma Laitinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Kerttu Pullinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Aino Tarkiainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 7-lk 800m
Aino Heinikainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk 800m
Emma Simula Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 800m
Silja Valtola Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 8-lk 800m
Fanni Malinen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 9-lk 800m
Aino Nyyssönen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 9-lk 800m
Alvari Blomerus Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Elias Eronen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Otto Haukilehto Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Pena Hulkkonen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Onni Hämäläinen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Eino Kinnunen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Lauri Kiukas Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Julius Kivekäs Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Oliver Kivijärvi Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Joonatan Laukkanen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Nooa Parkkinen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Onni Partti Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Leo Raitanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Elias Riittinen Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Mikko Santaharju Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Tuukka Tepponen Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Alpo Varpunen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Topias Äikäs Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk keihäs
Elias Auvinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Lauri Eklund Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Iivo Heikkinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Lauri Hämäläinen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Joakim Hänninen Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Leo Innala Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Arob Juk Sairilan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Niilo Jämsä Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Topi Kinnunen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Leevi Kirvesniemi Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Eemeli Mikkanen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Hawmand Mohammad Urpolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Joona Niilo-Rämä Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Vili Nykänen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Jasper Paukkunen Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Veeti Säämänen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Altti Tusa Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Sisu Valkonen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Mikael Vulli Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk keihäs
Salim Al-Hardanee Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Elijah Chiza Urpolan koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Eelis Jylkkä Rämälän koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Max Kataja Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Lenni Kumpulainen Moision koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Max Lauanne Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Santtu Myyryläinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Venni Niiranen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Hannes Nurmi Moision koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Julius Pitkänen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Elias Ripatti Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Veikka Syrjäläinen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Eeli Tusa Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 6-lk keihäs
Joakim Koponen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk keihäs
Hayder Muwafaq Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 7-lk keihäs
Jere Väänänen Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 7-lk keihäs
Justus Heimonen Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Saku Mutka Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Jasperi Parkkinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Arttu Rautio Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Roope Ravolainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Konsta Räihä Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Niko Rönkkö Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Miro Salo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Eino Åhman Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk keihäs
Leo Heimonen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Pojat 9-lk keihäs
Tuomo Simpanen Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 9-lk keihäs
Paavo Tapio Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 9-lk keihäs
Aapo Teitti Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 9-lk keihäs
Eelis Avikainen Moision koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Teo Gynther Päämajan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Niko Haapiainen Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Manu Haimilahti Olkkolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Nuutti Hämäläinen Otavan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Micke Jakobsson Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Aapo Kallio Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Miro Keskitalo Moision koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Elias Korkee Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Oskari Kuronen Rämälän koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Väinö Lohva Otavan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Niila Luukkonen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Jimi Lyytikäinen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Tommi Melkinen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Väinö Nieminen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Väinö Paunonen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Konsta Ronkanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Sampo Siponen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Elmeri Solonen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Santeri Suvimaa Urpolan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Vertti Toivari Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Juuso Ukkonen Rämälän koulu Mikkeli Pojat 3-lk korkeus
Leo Honkanen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Ossi Härmä Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Jerry Janhunen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Onni Kaatrasalo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Matias Kauppinen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Eelis Kilpeläinen Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Oskari Koivula Otavan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Viljami Luhtavaara Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Eeli Muinonen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Nooa Parkkinen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Sebastian Päivärinta Urpolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Hermanni Pöntinen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Leo Raitanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Roni Ropponen Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Mikko Santaharju Launialan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Topi Soljander Urpolan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Elmo Tolppanen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 4-lk korkeus
Lauri Eklund Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Oskari Himanen Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Nooa Juntunen Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Lenni Kastevaara Moision koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Kalle Kaukoranta Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Topias Kuparinen Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Leo Linsen Urpolan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Noel Luntinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Nikolas Martikainen Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Topias Mesiäislehto Tuppuralan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Kevin Nwaeze Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Eetu Okonkwo Lähemäen koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Ossi Ruotsalainen Otavan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Jarkko Suutari Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Akseli Tarkiainen Sairilan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Noel Thil Päämajan koulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Pietu Vauhkonen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Joona Vilhunen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 5-lk korkeus
Ville Markkula Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk korkeus
Luka Metsävuori Sairilan koulu Mikkeli Pojat 6-lk korkeus
Erik Palomäki Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk korkeus
Miro Pöysä Päämajan koulu Mikkeli Pojat 6-lk korkeus
Nooa Teittinen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 6-lk korkeus
Topi Toivanen Moision koulu Mikkeli Pojat 6-lk korkeus
Matias Vauhkonen Moision koulu Mikkeli Pojat 6-lk korkeus
Jaro Ayas Urheilupuiston koulu Mikkeli Pojat 8-lk korkeus
Oskari Kokko Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk korkeus
Topias Nurmi Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk korkeus
Jaku Venemies Kalevankankaan koulu Mikkeli Pojat 8-lk korkeus
Lukas Vorho Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Pojat 8-lk korkeus
Ella Buur Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Nelli Gynther Launialan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Vilhelmiina Häyrinen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Eerika Kaipiainen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Silja Kuparinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Vilja Lepistö Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Ida Lindström Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Elle Malewich Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Oona Muukkonen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Elisa Naumanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Saana Niittuaho Launialan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Netta Pekkanen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Ella Rahikainen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Emmi Riittinen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Armi Roponen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Maikki Räihä Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Helmi Saastamoinen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Lilli Seppänen Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Ida Valtola Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Elli-Noora Venäläinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Emma Viljakainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk kuula
Aava Hakulinen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Elina Heikkinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Olivia Howard Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Ellinoora Huttunen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Polina Iakunina Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Alina Jusufi Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Suvi Lavonen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Anette Lavonen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Elsa Markkanen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Mila Nikulainen Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Edith Nupponen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Liisa Ossi Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Nelli Parkkonen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Greta-Olivia Ratia Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Maiju Romo Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Anni Ropponen Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Riina Ropponen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Elviira Saari Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Nina Salo Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Aada Siikajärvi Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Kaisa Särkkä Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk kuula
Minea Brunou Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Aada Honkanen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Susanna Hyyryläinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Iina Hämäläinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Ilona Kellman Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Kerttu Koistinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Meeri Lyytinen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Iisa Löytty Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Moona Paavilainen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Kerttu Reiman Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Aada Tikka Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Nea Väisänen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk kuula
Tuuli Jalkanen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk kuula
Siiri Lajunen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk kuula
Elsa Lehto Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk kuula
Piitu Leinonen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk kuula
Nea Leskinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk kuula
Lumia Brunou Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk kuula
Siiri Forselius Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk kuula
Pihla Ikonen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 8-lk kuula
Saga Rasimus Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 8-lk kuula
Iitu Riittinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk kuula
Silja Valtola Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 8-lk kuula
Amalia Collan Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 9-lk kuula
Binta Dampha Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Vieno Hotti Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Emilia Hyytiäinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Eriika Ikonen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Niitty Jukarainen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Grete Jussila Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Ceyda Koc Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Hilma Kontulainen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Ilona Koponen Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Eelin Kyllönen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Venla Leppä Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Lisbet Luikku Moision koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Laura Lyytinen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Minttu Metsävuori Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Saana Moilanen Otavan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Minja Mäkelä Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Anna Mäkisarka Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Viivi Pajunen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Lilian Pasanen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Aada Paunonen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Anni Pyrhönen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Mona Salo Otavan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Siiri Tamminen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Jutta Tiusanen Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Mirka Tiusanen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Petra Tynys Moision koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Kseniia Vasylieva Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Silja Vepsäläinen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Helmiina Viljakainen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Tiia Vuorinen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 3-lk pituus
Laura Artemyeva Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Mia Bonnor Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Ranja Haverinen Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Viivi Himanen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Iida Hoberg Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Iida-Sofia Hujanen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Karoliina Koivula Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Jenni Korhonen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Meiju Laamanen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Emma Lind Otavan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Sella Luostarinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Sonja Lähdeniemi Moision koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Elle Malewich Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Helmi Miettinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Hilma Mikkanen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Tytti Savolainen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Emma Savolainen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Annabel Serikov Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Varpu Sorvali Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Veera Särkkä Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Tytti Teräs Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Elsa Toivanen Moision koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Hilda Tolvanen Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Ella Torniainen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Silja Vauhkonen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Martta Vesterlund Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 4-lk pituus
Iiris Allinen Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Eevi Arola Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Peppi Haimilahti Olkkolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Iida Heiskanen Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Kerttu Hänninen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Eveliina Hänninen Haukivuoren yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Roosa Karejoki Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Sofia Kettula Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Aada Komulainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Inka Kumpu Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Minja Kuutti Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Emma Kämppi Rämälän koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Elli Lavikka Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Anette Lavonen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Eevi Lähde Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Enni Marttinen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Kamilla Mikhalyova Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Vilma Muurikainen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Vilma Noponen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Enna Paavilainen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Iisa Puolakka Urpolan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Sara Rautio Moision koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Liisa Romo Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Nina Salo Otavan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Emma Vahvaselkä Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Nella Väntänen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Jenni Ylönen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 5-lk pituus
Minttu Antila Moision koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Saimi Dawson Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Vilja Jouhkimo Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Hanna Jukarainen Launialan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Sonja Kiukas Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Unna Korhonen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Miisa Liukkonen Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Iisa Löytty Lähemäen koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Luna Meling Päämajan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Julia Nikkinen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Iina Pöyhönen Sairilan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Vera Romanova Tuppuralan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Helmi Siitonen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Laura Suutarinen Moision koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Helmi Tervakari Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Emma Tuomainen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 6-lk pituus
Ilona Auvinen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Karoliina Hall Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Tessi Jakobsson Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Saana Komulainen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Nea Leskinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Anna Lipsanen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Nella Luntinen Ristiinan yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Vuokko Pirhonen Urheilupuiston koulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Unna Rahikainen Anttolan yhteinäiskoulu Mikkeli Tytöt 7-lk pituus
Ella Hyytinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk pituus
Iida Hänninen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk pituus
Sini Korhonen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk pituus
Minttu Myyryläinen Mikkelin lyseon koulu Mikkeli Tytöt 8-lk pituus
Iida Raittila Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk pituus
Iida Vilhunen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 8-lk pituus
Silja Kallioinen Kalevankankaan koulu Mikkeli Tytöt 9-lk pituus
Justiina Saranen Rantakylän yhtenäiskoulu Mikkeli Tytöt 9-lk pituus
Jimi Hintsa Savonlinna KLL P12 1000m
Pessi Eronen Savonlinna KLL P12 1000m
Oliver Viitanen Savonlinna KLL P12 1000m
Eero Juvonen Savonlinna KLL P12 1000m
Arttu Hirvonen Savonlinna KLL P12 1000m
Topi Tegelberg Juva KLL P12 1000m
Eetu Avikainen Juva KLL P12 1000m
Amos Hiltunen Joroinen KLL P12 1000m
Eero Juvonen Savonlinna KLL P12 60m
Aaro Eronen Savonlinna KLL P12 60m
Arttu Hirvonen Savonlinna KLL P12 60m
Eetu Pitko Savonlinna KLL P12 60m
Roope Heikkinen Savonlinna KLL P12 60m
Valtteri Toivonen Savonlinna KLL P12 60m
Eino Tiainen Savonlinna KLL P12 60m
Carlos Silanen Savonlinna KLL P12 60m
Topi Tegelberg Juva KLL P12 60m
Eetu Avikainen Juva KLL P12 60m
Jasper Vihavainen Joroinen KLL P12 60m
Otto Hytönen Joroinen KLL P12 60m
Jaakko Kettunen Joroinen KLL P12 60m
Amos Hiltunen Joroinen KLL P12 60m
Aapo Huupponen Joroinen KLL P12 60m
Jimi Hintsa Savonlinna KLL P12 60m
Viljami Puustinen Savonlinna KLL P12 keihäs
Elmo Kutvonen Savonlinna KLL P12 keihäs
Iivo Räisänen Joroinen KLL P12 keihäs
Pessi Eronen Savonlinna KLL P12 keihäs
Aaro Eronen Savonlinna KLL P12 keihäs
Eetu Pitko Savonlinna KLL P12 keihäs
Roope Heikkinen Savonlinna KLL P12 keihäs
Eino Tiainen Savonlinna KLL P12 keihäs
Carlos Silanen Savonlinna KLL P12 keihäs
Veikko Suikki Juva KLL P12 keihäs
Aapo Huupponen Joroinen KLL P12 keihäs
Veikko Suikki Juva KLL P12 korkeus
Viljami Puustinen Savonlinna KLL P12 korkeus
Elmo Kutvonen Savonlinna KLL P12 korkeus
Oliver Viitanen Savonlinna KLL P12 korkeus
Iivo Räisänen Joroinen KLL P12 korkeus
Jasper Vihavainen Joroinen KLL P12 korkeus
Otto Hytönen Joroinen KLL P12 korkeus
Jaakko Kettunen Joroinen KLL P12 korkeus
Oskari Toivonen Savonlinna KLL P14 100m
Eero Laamanen Savonlinna KLL P14 100m
Jimi Konnu Savonlinna KLL P14 100m
Jooa Kantanen Juva KLL P14 100m
Lenni Natunen Joroinen KLL P14 100m
Veikko Ylönen Pieksämäki KLL P14 800m
Jimi Konnu Savonlinna KLL P14 800m
Erik Naumanen Joroinen KLL P14 800m
Valle Sallinen Savonlinna KLL P14 keihäs
Oskari Toivonen Savonlinna KLL P14 keihäs
Eero Laamanen Savonlinna KLL P14 keihäs
Jooa Kantanen Juva KLL P14 keihäs
Lenni Natunen Joroinen KLL P14 korkeus
Erik Naumanen Joroinen KLL P14 korkeus
Valle Sallinen Savonlinna KLL P14 korkeus
Santtu Rautio Savonlinna KLL P16 100m
Hugo Hyppönen Juva KLL P16 100m
Sisu Ukkonen Juva KLL P16 100m
Aapo Turtiainen Savonlinna KLL P16 800m
Ossi Mutikainen Savonlinna KLL P16 800m
Lauri Alm Mikkeli KLL P16 800m
Santtu Rautio Savonlinna KLL P16 800m
Lotta Lindholm Savonlinna KLL T12 1000m
Ruut Räisänen Sulkava KLL T12 1000m
Maija Mutikainen Savonlinna KLL T12 1000m
Kaisa Päykkönen Savonlinna KLL T12 1000m
Enni Auvinen Savonlinna KLL T12 1000m
Annu Heikkinen Savonlinna KLL T12 1000m
Maria Velichko Juva KLL T12 1000m
Janna Turunen Joroinen KLL T12 1000m
Kaisa Päykkönen Savonlinna KLL T12 60m
Emmi Kukkonen Savonlinna KLL T12 60m
Ilona Immonen Savonlinna KLL T12 60m
Maisa Smedberg Savonlinna KLL T12 60m
Annu Heikkinen Savonlinna KLL T12 60m
Hille Honkanen Savonlinna KLL T12 60m
Armi Partanen Savonlinna KLL T12 60m
Iina Sairanen Savonlinna KLL T12 60m
Aino Suhonen Pieksämäki KLL T12 60m
Elsa Hynninen Pieksämäki KLL T12 60m
Milla Pylkkänen Sulkava KLL T12 60m
Elma Kaartinen Savonlinna KLL T12 60m
Lilli-Lotta Kaiponen Savonlinna KLL T12 60m
Lilli Kervinen Savonlinna KLL T12 60m
Maria Velichko Juva KLL T12 60m
Elli-Ilona Kuusikko Joroinen KLL T12 60m
Janna Turunen Joroinen KLL T12 60m
Sandra Iskari Joroinen KLL T12 60m
Maisa  Savolainen  Mäntyharju KLL T12 60m
Venla Malinen Savonlinna KLL T12 kuula
Julia Pirttijärvi Savonlinna KLL T12 kuula
Lotta Lindholm Savonlinna KLL T12 kuula
Sonja Lappeteläinen Savonlinna KLL T12 kuula
Milla Pylkkänen Sulkava KLL T12 kuula
Lilli-Lotta Kaiponen Savonlinna KLL T12 kuula
Vilja Kuronen Joroinen KLL T12 kuula
Elli-Ilona Kuusikko Joroinen KLL T12 kuula
Jessika Hämäläinen Joroinen KLL T12 kuula
Petra-Liina Liehu Joroinen KLL T12 kuula
Enni Auvinen Savonlinna KLL T12 pituus
Sonja Lappeteläinen Savonlinna KLL T12 pituus
Vilja Kuronen Joroinen KLL T12 pituus
Jessika Hämäläinen Joroinen KLL T12 pituus
Petra-Liina Liehu Joroinen KLL T12 pituus
Venla Malinen Savonlinna KLL T12 pituus
Emmi Kukkonen Savonlinna KLL T12 pituus
Ilona Immonen Savonlinna KLL T12 pituus
Maisa Smedberg Savonlinna KLL T12 pituus
Hille Honkanen Savonlinna KLL T12 pituus
Armi Partanen Savonlinna KLL T12 pituus
Iina Sairanen Savonlinna KLL T12 pituus
Aino Suhonen Pieksämäki KLL T12 pituus
Elsa Hynninen Pieksämäki KLL T12 pituus
Julia Pirttijärvi Savonlinna KLL T12 pituus
Elma Kaartinen Savonlinna KLL T12 pituus
Maija Mutikainen Savonlinna KLL T12 pituus
Lilli Kervinen Savonlinna KLL T12 pituus
Sandra Iskari Joroinen KLL T12 pituus
Maisa  Savolainen  Mäntyharju KLL T12 pituus
Emilia Pirttijärvi Savonlinna KLL T14 100m
Kaisla Suhonen Pieksämäki KLL T14 100m
Lumi Haapala Savonlinna KLL T14 100m
Helmi Kutvonen Savonlinna KLL T14 100m
Emma Laamanen Savonlinna KLL T14 100m
Jenni Taskinen Juva KLL T14 100m
Nia Vuorio Juva KLL T14 100m
Anastasia Velichko Juva KLL T14 100m
Taiga Haapala Savonlinna KLL T14 100m
Netta Paloheimo Savonlinna KLL T14 100m
Veera Kortelainen Joroinen KLL T14 100m
Ruut Räisänen Sulkava KLL T14 800m
Veera Mutka Savonlinna KLL T14 800m
Taiga Haapala Savonlinna KLL T14 800m
Anastasia Velichko Juva KLL T14 800m
Elina Naumanen Joroinen KLL T14 800m
Satu Korhonen Savonlinna KLL T14 kuula
Sara Ehrnrooth Juva KLL T14 kuula
Elina Naumanen Joroinen KLL T14 kuula
Kerttu Makkonen Savonlinna KLL T14 kuula
Kiia Huttunen Savonlinna KLL T14 kuula
Kerttu Makkonen Savonlinna KLL T14 pituus
Kiia Huttunen Savonlinna KLL T14 pituus
Netta Paloheimo Savonlinna KLL T14 pituus
Sara Ehnrooth Juva KLL T14 pituus
Veera Kortelainen Joroinen KLL T14 pituus
Emilia Pirttijärvi Savonlinna KLL T14 pituus
Kaisla Suhonen Pieksämäki KLL T14 pituus
Lumi Haapala Savonlinna KLL T14 pituus
Helmi Kutvonen Savonlinna KLL T14 pituus
Emma Laamanen Savonlinna KLL T14 pituus
Jenni Taskinen Juva KLL T14 pituus
Nia Vuorio Juva KLL T14 pituus
Henna Tiainen Sulkava KLL T16 100m
Sofia Kokko Mikkeli KLL T16 100m
Silja Himanen Juva KLL T16 100m
Silja Himanen Juva KLL T16 800m
Taija Huovinen Joroinen KLL T16 800m
Kerttu Kärkkäinen Joroinen KLL T16 kuula
Sofia Kokko Mikkeli KLL T16 kuula
Henna Tiainen Sulkava KLL T16 pituus